Opis Kancelarii

Adwokat Magdalena Wasilewska jest absolwentką prawa oraz europeistyki na krakowskich uczelniach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Bezpośrednio po zakończeniu studiów prawniczych rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie zakończoną pozytywnym wynikiem z egzaminu końcowego. Podczas 3-ch letniej aplikacji pracowała w jednej z renomowanych Kancelarii Adwokackich w Krakowie zajmując się głównie sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego (w tym odszkodowawczymi), rodzinnego oraz gospodarczego.

Po uzyskaniu tytułu Adwokata otworzyła własną Kancelarię Adwokacką, która współpracuje z innymi renomowanymi Kancelariami na terenie Krakowa, gdzie zajmuje się głównie obsługą prawną średnich i małych podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy obsługuje również jednostki samorządu terytorialnego. Biegle włada językiem angielskim i obsługuje klientów zagranicznych.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu ochrony danych osobowych, spraw rodzinnych, prawa gospodarczego, prawa karnego.

Kancelaria jako priorytet swojej działalności postawiła na klienta i jego interesy prawne, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć. Wbrew powszechnemu mniemaniu – nawet najlepszy Adwokat – bez ścisłej współpracy ze swoim klientem nie wygra żadnej sprawy, dlatego konieczna jest, nie tylko nić porozumienia, ale przede wszystkim zaufanie dlatego budowanie tych czynników w relacjach adwokat – klient stanowi bazę do pomyślnego rozwiązania każdego problemu prawnego.

Adwokat udziela się społecznie współpracując z kilkoma podmiotami świadczy  pomoc prawną dla osób potrzebujących. Prywatnie interesuje się kulturą i historią Azji, muzyką, medycyną holistyczną, jest miłośniczką zwierząt.